* 
* 
* 
* 
Drošības kods*

Nevarat salasīt? Nomainīt bildi!

  
* - lauki aizpildāmi obligāti

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Virudes

pievienots 02.04.2020, 16:23

Vēlamies paziņot, kā 01.04.2020.g. no piegādātāja ir saņemta prece Roku un virsmu dezinfekcijas līdzeklis VIRUDES 4 Litri.  Ņemot vērā ļoti lielu pasūtījuma apjomu, pasūtījumu pakas, tiek gatavotas rindu kārtībā. Paldies par sapratni.

Par darba laiku

pievienots 17.03.2020, 10:01

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem pasākumiem Covid-19 ierobežošanai, DD24.lv birojs uz nenoteiktu laiku pārtrauc klientu apkalpošanu. Iesakam visus pirkumus ka saņemšanas punktu izvēlēties DPD vai OMNIVA pakomātus.

 

Dūmu detektori

pievienots 30.08.2019, 11:17

No 2020.gada 1.janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem autonomajiem ugunsgrēka detektoriem jeb dūmu detektoriem.
Autonomo ugunsgrēka detektoru pielietošana, kā rāda pasaules pieredze, ir efektīvs risinājums, lai pasargātu mājokļa iemītnieku dzīvības no pēkšņa ugunsgrēka briesmām, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  aicina iedzīvotājus iegādāties un uzstādīt dūmu detektorus.

https://dd24.lv/lv/katalogs/shop/lokalie-dumu-un-gazes-detektori/


SIA "Darba aizsardzības administrācija Latvija" darbības virzieni: darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības pakalpojumu sniegšana.
SIA "Darba aizsardzības administrācija Latvija" ir piešķirts kompetentās institūcijas statuss.
SIA "Darba aizsardzības administrācija Latvija", kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām. Darba aizsardzības administrācija ir International Association of Standardization biedrs.